2.5.2017 / Gösterim Sayısı : 1676

2017 YILI ANKARA İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ STAJYER KABUL LİSTESİ

2017 YILI STAJ UYGULAMA ÇALIŞMASI

2017 yılında stajını Ankara İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüzde yapmak isteyen üniversite/lise öğrenciler için başvurular 28.04.2017 tarihinde sona ermiştir. Staj Yürütme Komisyonumuzca alınan karar ve Stajyer Kabul Listesi aşağıdadır.

 

KARAR:

 

Bakanlığımızın 12.11.2014 tarih ve 769 Sayılı Makam Oluruna istinaden hazırlanan Staj Yönergesi çerçevesinde 02.05.2016 tarihinde toplanan Staj Yürütme Komisyonumuz;   "Müdürlüğümüzde Staj yapmak için müracaat eden öğrencilerin eksik belgelerini tamamlaması ve  "SGK Sigortalı İşe Giriş Bildirgesi" formunu staja başlamadan kurumumuza gönderilmesi/getirilmesi şartıyla kurumumuzda staj yapması uygun görülmüştür."  kararı almıştır.

          

STAJYER KABUL LİSTESİ:

 

Önemli Not:

  1. Stajyer öğrencilerin kabul yazıları 08 Mayıs 2017 tarihine kadar Okullarına gönderilecektir.
  2. "SGK İşe Giriş Bildirgesi" formunu ibraz etmeyen öğrenciler staja başlatılmayacaktır.
  3. Stajın ilk günü İl Müdürlüğümüze gelinerek Sözleşme imzalanacaktır.
  4. Staj ücretinin yatırılabilmesi için, adınıza kayıtlı IBAN hesap numarası belgesi getirilmesi gerekmektir.


 2017 YILI  ANKARA İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ
STAJYER KABUL LİSTESİ
SIRA
NO
STAJYER ÖĞRENCİNİN
ADI-SOYADI
EĞİTİM GÖRDÜĞÜ
ÜNİVERSİTE-BRANŞI
1Sıla Dilara YILDIZZeynep-Salih ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri
2Gizem GÖÇERAdnan Menderes Ün. Çine Mes.Yük.Okulu
Gıda Teknolojisi
3Aşkın Nur DERİNÖZKırıkkale Üniversitesi
Veteriner Fakültesi
4İbrahim ÖZGANAnkara Üni. Ziraat Fakültesi
Bitki Koruma
5Bilal ONUKAnkara Üni. Ziraat Fakültesi
Bitki Koruma
6Seda GÜVENOsmangazi  Üni. Ziraat fak.
Tarimsal Biyoteknoloji
7Saime Buse GÜVENÖmer Halisdemir Üni.Ayhan Şahenk Tarım
Bil. Ve Tek. Fak. Tarımsal Genetik Müh.
8Münevver KARAASLANAnkara Üni. Ziraat Fakültesi
Bitki Koruma
9Hanife ÖZTİMURPamukkale Ün. Uygulamalı Bil. Yük.Okulu
Organik Tarım İşletmeciliği
10Ezgi Emine ŞENELZeynep-Salih ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri
11Esmanur KARATAŞOĞLUErciyes Üni. Mühendislik Fakültesi
Gıda Mühendisliği
12Yahya AKYOLKırıkkale Üniversitesi Kırıkkale MYO.
Organik Tarım
13Gamze YURTOĞLUAmasya Üni. Suluova MYO.
Gıda Kalite Kont. Ve Analizi
14Melisa BÜYÜKTANIRKırıkkale Üni.Delice MYO.
Laborant ve Veteriner Sağlık
15Şerife Nur AYDOĞDUAmasya Üni. Suluova MYO.
Gıda İşleme-Gıda Teknolojisi
16Yusuf Yılmaz ŞİMŞEKUludağ Üni. Ziraat Fakültesi
Bahçe Bitkileri
17Melek ÇELİKUludağ Üni. Gemlik Asım Kocabıyık MYO
Gıda İşleme/Gıda Teknolojisi
18Melahat ÇELİKAbant İzzet Baysal Ün.Yeniçağa Yaşar Çelik MYO- Gıda İşleme/Gıda Kalite Kontrol
19Dilan AYAŞARGiresun Ün. Şebinkarahisar Uyg. Bil.Yük.O
Gıda Teknolojisi
20Baniye DEMİRSelçuk Ün.Karapınar Aydoğanlar MYO
Gıda İşleme/ Gıda Kal.Kont. Ve Analizi
21Azize AÇIKGÖZZeynep-Salih ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri
22Hatun SÖKÜKAnadolu Üni AÖF.
Laborant ve Veteriner Sağlık
23İsa ÜSTÜNBAŞAdnan Menderes Ün. Ziraat Fakültesi
Bahçe Bitkileri
24Özlem BAYRAKGaziosmanpaşa Üni.Ziraat fak
Tarım Ekonomisi
25Şeyma TAYLANNecmettin Erbakan Ün.Müh ve Mim. Fak.
Gıda Mühendisliği
26Züleyha ZORLUAnkara Üni. Ziraat Fakültesi
Toprak Bilimi ve Bitki Besleme
27Sinan ÖCALErciyes Üni. Seyrani Ziraat Fakültesi
Biyosistem  Mühendisliği
28Amine GÖLBAŞIAnkara Üni. Ziraat Fakültesi
Bitki Koruma
29Sertap AYZeynep-Salih ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri
30Aslı EMİNOĞLUAnkara Üni.Ziraat Fakültesi
Tarımsal Yapılar ve Sulama
31Melike Nur YAZICIAnkara Üni.Ziraat Fakültesi
Tarımsal Yapılar ve Sulama
32Ayşe DOĞANÜLKERAnkara Üni.Ziraat Fakültesi
Tarımsal Yapılar ve Sulama
33Bünyamin YILDIZAnkara Üni.Ziraat Fakültesi
Bitki Koruma
34Sezer Aydın BÜLBÜLGümüşhane Üni. Mühendislik Fak.
Gıda Mühendisliği
35Dilek KURTOĞLUZeynep-Salih ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri
36Kadriye Sena DEMİRELHacettepe Üni. Mühendislik Fakültesi
Gıda Mühendisliği
37Özcan GÖZÜDOKAnkara Üni.Ziraat Fakültesi
Tarım Ekonomisi
38Umut ALDEMİRAnkara Üni.Ziraat Fakültesi
Tarım Ekonomisi
39Ümit ALGANAnkara Üni.Ziraat Fakültesi
Tarımsal Yapılar ve Sulama
40Kübra KAPLANAdnan Menderes Ün. Sultanhisar MYO.
Tıbbi ve Aromatik Bitkiler
41Özge GÜNÇAVDIZeynep-Salih ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri
42Sema Nur GEDİKZeynep-Salih ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri
43Vildan ORHANZeynep-Salih ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri
44Aysel GÖKMENZeynep-Salih ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri
45Doğa Gizem DOĞANZeynep-Salih ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri
46Esila Ece ÜNALMehmet Akif Ersoy Üniversitesi
Veterinerlik Fakültesi
47Büşra ATASEVERAfyon Kocatepe Üni. Afyon MYO.
Gıda Teknolojisi
48Mustafa DAMARKırıkkale Üni. Kırıkkale MYO.
Organik Tarım
49Sema AKTOPRAKGazi Üni.Polatlı MYO.
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
50Ceren YILMAZŞİMŞEKAltındağ Yıldırım Beyazıt Mes. ve Tek Lise
Yiyecek İçecek Hizmetleri
51Beyza ŞENELZeynep-Salih ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri
52Ayşegül BİÇENAlaca Avni Çelik MYO
Gıda Teknolojisi
53Metehan BALKırıkkale Üni. Kırıkkale MYO.
Organik Tarım
54Mehmet Ali SERBESUlus Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Elektrik-Elektronik
55Nur Hilal BÖLÜKBAŞKırıkkale Üni. Kırıkkale MYO.
Organik Tarım
56Kübra HARMANKAYAÇanakkale 18 Mart Üni. Mühendislik Fak.
Geomatik Mühendisliği
57Edanur ASLANZeynep-Salih ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri
58Hacı İbrahim CİVANPINARKırıkkale Üni. Kırıkkale MYO.
Organik Tarım
59Dilara OYMAKAŞFatma-Hacı Hüseyin AKGÜL Mes.ve Tek.Lis
Yiyecek İçeçek Hizmetleri/Mutfak
60Sinem YILMAZFatma-Hacı Hüseyin AKGÜL Mes.ve Tek.Lis
Yiyecek İçeçek Hizmetleri/Mutfak
61Gökhan YAŞARMuğla Sıtkı Koçman Ün.Fethiye MYO
Organik Tarım
62Rüya KANTEKİNOndokuz Mayıs Ün.Ziraat Fak.
Tarım Ekonomisi
63Merve KURTOĞLUAksaray Üni.  Mühendislik Fak.
Gıda Mühendisliği
64Elif Gözde COŞKUNAfyon Kocatepe Üni. Bolvadin MYO.
Gıda Teknolojisi
65Aleyna ÖZAYAnkara Üni. Kalecik MYO
Peyzaj ve Süs Bitkileri
66Esra DOĞANSESAnkara Üni. Ziraat Fak.
Tarım Ekonomisi
67Esra ÇELİKSelçuk Ün. Çumra MYO
Tıbbı ve Aromatik Bitkiler
68Keziban YILMAZAhi Evran Üni. Kaman MYO.
Gıda İşleme/Gıda Teknolojisi
69Erdinç Rıza ÇELENTürk Telekom Osman Kulaksız And.Lisesi
Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği
70Zeynep KARACAAnkara Üni. Ziraat Fak.
Tarım Ekonomisi
71Alper BAYRAKBartın Üni. Bartın MYO
Peyzaj ve Süs Bitkileri
72Kerziban GÜÇLÜERAnkara Üni.Ziraat fak.
Tarım Ekonomisi
73Gizem ÇUBUKÇUKırıkkale Üni.
Veteriner Fak.
74Zeynep NARTERAnkara Üni. Ziraat Fak.
Tarım Ekonomisi
75Tuğçe ÇALIŞKANAnkara Üni. Kalecik MYO
Peyzaj ve Süs Bitkileri
76İremnur ÇALIŞKANERSelçuk Üni.Sarayönü MYO.
Gıda Teknolojisi
77Tuğba İLANBEYAnkara Üni. Kalecik MYO
Bahçe Tarımı
78Merve DOĞANAnkara Üni.Kalecik MYO.
Bahçe Tarımı
79Gülşah GÜNEŞSelçuk Üni. Çumra MYO.
Tıbbi ve Aromatik Bitkiler
80Çağla BABAÖZÜSelçuk Üni.
Veteriner Fak.
81Zehranur ÇERİKırıkkale Üni. Delice MYO
Laborant ve Veteriner Sağlık
82Rabia Nur KARAKUŞZeynep-Salih ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri
83Sercan AYDINALPBozok Üni. Teknik Bilimler Yüksekokulu
Makine ve Metal Teknolojileri
84Fatma Ceyda AYTEKİNSelçuk Üni. Sarayönü  MYO.
Gıda Teknolojisi
85Furkan ARSLANTrakya Üni.Mühendislik Fak.
Gıda Mühendisliği
86Kürşat BOZDOĞANTürk Telekom Osman Kulaksız And.Lisesi
Tarım Teknolojileri
87Feride Celile BEKKAYAAnkara Üni. Ziraat Fak.
Su Ürünleri Mühendisliği
88Hatice SARIÇAMÇanakkale 18 Mart Üni. Ziraat  Fak.
Zootekni
89Fatma YERCELAnkara Üni. Kalecik MYO.
Peyzaj ve Süs Bitkileri
90Hasan Hüseyin AKKAŞOĞLUAnkara Üni. Ziraat Fak.
Tarım Ekonomisi
91Merve Nur DEMİRBİLEKNevşehir Hacı Bektaş Veli Ün.Mim.Müh.F
Gıda Mühendisliği
92Hazal GENÇAhi Evran Üni. Teknik Bilimler MYO.
Organik Tarım
93Gamze GÖRGÜHacettepe Üni. Mühendislik Fakültesi
Gıda Mühendisliği
94Berkay Eren KAYAOndokuz Mayıs Ün. Bafra MYO
Bitki Koruma
95Ferhat AÇIKGÖZGaziosmanpaşa Üni.Ziraat Fak
Tarım Ekonomisi
96Eda ÖZDEMİROndokuz Mayıs Ün. Bafra MYO
Bitki Koruma
97Melihşah BELENAnkara Üni. Ziraat Fak.
Su Ürünleri Mühendisliği
98Muhammed Talha TURANDüzce Üni. Akçakoca MYO.
Gıda Teknolojisi
99Şeydanur Emel ERDOĞANNecmettin Erbakan Ün. Seydişehir MYO.
Tıbbi ve Aromatik Bitkiler
100Aşır DEMİRLEKAhievran Üni. Ziraat Fakültesi
Tarımsal Biyoteknoloji
101Pınar ÜNALAnkara Üni. Ziraat Fak.
Su Ürünleri Mühendisliği
102Merve IŞIKKastamonu Üni. İhsangazi MYO
Laborant ve Veteriner Sağlık
103Aleyna DOĞANBülent Ecevit Ün. Çaycuma MYO.
Gıda Teknolojisi
104Gizem AYDARSelçuk Üni. Sarayönü  MYO.
Gıda Teknolojisi
105Serap ÜNSALBülent Ecevit Ün. Çaycuma MYO.
Gıda Teknolojisi
106ELİF TufanBozok Üni. Bogazlıyan MYO.
Gıda Teknoloji
107Zehra DAĞSelçuk Üni. Sarayönü  MYO.
Gıda Teknolojisi
108Tuğçe KOÇYİĞİTSelçuk Üni. Çumra MYO.
Gıda Teknolojisi
109Kübra KOÇSelçuk Üni. Karapınar Aydoğanlar MYO.
Gıda Teknolojisi
110Osman ERTEKİNAnadolu Üni.İktisadi ve İdari Bilimler Fak.
Maliye
111Umut Can ŞANLIKocaeli Üni. Arslanbey MYO.
Tarla Ürün. Muhafaza Depolama Teknolo.
112Sümeyra Gül GÜÇLÜBalıkesir Üni. Mim. Mühendislik Fak.
Gıda Mühendisliği
113Tuğçe ALIRIZAnkara Üni. Ziraat Fak.
Bitki Koruma
114Büşra GÜNDOĞANSelçuk Üni. Sarayönü  MYO.
Gıda Teknolojisi
115Nilay HEPALTUNNevşehir Hacı Bektaş Veli Ün.Avanos MYO
Organik Tarım
116Oğuz SÖĞÜNMEZAnkara Üni. Ziraat Fak.
Tarım Makinaları
117Burak TÜRKGümüşhane Üni. Şiran MYO.
Gıda Kalite Kontrolü
118Melis KILIÇAnkara Üni. Ziraat Fak.
Peyzaj Mimarlığı
119Ecem KARADUMANÖmer Halisdemir Üni. Mühendislik Fak.
Gıda  Müh.
120Miray YILDIRIMEskişehir Anadolu Üni. AÖF.
Laborant ve Veteriner Sağlık
121Orhan ÜMİTAnkara Üni. Ziraat Fak.
Zootekni
122Nur Revşan YAVUZSelçuk Üni. Sarayönü  MYO.
Gıda Teknolojisi


''