Şube Müdürlükleri

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü 0312 344 59 50 0312 315 60 07 06.gidayem@tarim.gov.tr
Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü 0312 344 59 50 0312 315 60 07 06.bus@tarim.gov.tr
Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü 0312 344 59 50 0312 315 60 07 06.kko@tarim.gov.tr
Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü 0312 344 59 50 0312 315 60 07 06.ktv@tarim.gov.tr
İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü 0312 344 59 50 0312 315 60 07 06.imi@tarim.gov.tr
Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü 0312 315 76 20 0312 327 21 58 06.haysag@tarim.gov.tr
Tarımsal Altyapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürlüğü 0312 315 85 63 0312 327 16 94 06.taad@tarim.gov.tr
Arazi Edindirme Şube Müdürlüğü 0312 315 85 63 0312 327 16 94 06.aes@tarim.gov.tr
Balıkçılık ve Su ürünleri Şube Müdürlüğü 0312 315 76 20 0312 327 21 58 06.bsu@tarim.gov.tr

İlçe Müdürlükleri

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Akyurt İlçe Müdürlüğü 0312 844 18 07 0312 844 06 01 akyurt@tarim.gov.tr
Altındağ İlçe Müdürlüğü 0312 324 43 77 0312 324 4375 altindag@tarim.gov.tr
Ayaş İlçe Müdürlüğü 0312 712 10 42 0312 712 27 91 ayas@tarim.gov.tr
Bala İlçe Müdürlüğü 0312 876 13 85 0312 876 13 86 bala@tarim.gov.tr
Beypazarı İlçe Müdürlüğü 0312 763 11 02 beypazari@tarim.gov.tr
Çamlıdere İlçe Müdürlüğü 0312 753 10 12 0312 753 11 54 camlidere@tarim.gov.tr
Çankaya ilçe Müdürlüğü 0312 311 09 97 0312 311 09 96 cankaya@tarim.gov.tr
Çubuk İlçe Müdürlüğü 0312 837 10 56 0312 837 10 89 cubuk@tarim.gov.tr
Elmadağ İlçe Müdürlüğü 0312 863 10 38 0312 863 10 38 elmadag@tarim.gov.tr
Etimesgut İlçe Müdürlüğü 0312 310 99 94 0312 310 99 90 etimesgut@tarim.gov.tr
Evren İlçe Müdürlüğü 0312 893 54 89 0312 893 54 89 evren@tarim.gov.tr
Gölbaşı İlçe Müdürlüğü 0312 484 02 03 0312 484 75 99 06.golbasi@tarim.gov.tr
Güdül İlçe Müdürlüğü 0312 728 10 30 0312 728 03 28 gudul@tarim.gov.tr
Haymana İlçe Müdürlüğü 0312 658 10 44 0312 658 10 87 haymana@tarim.gov.tr
Kalecik İlçe Müdürlüğü 0312 857 10 51 0312 857 10 21 kalecik@tarim.gov.tr
Kazan İlçe Müdürlüğü 0312 814 14 47 0312 814 18 63 kazan@tarim.gov.tr
Keçiören İlçe Müdürlüğü 0312 324 56 40 0312 324 56 41 kecioren@tarim.gov.tr
Kızılcahamam İlçe Müdürlüğğü 0312 736 00 44 0312 736 10 06 kizilcahamam@tarim.gov.tr
Şereflikoçhisar İlçe Müdürlüğü 0312 687 17 56 0312 687 17 59 sereflikochisar@tarim.gov.tr
Mamak İlçe Müdürlüğü 0312 369 69 13 0312 369 69 83 mamak@tarim.gov.tr
Nallıhan İlçe Müdürlüğü 0312 785 17 33 0312 785 10 54 nallihan@tarim.gov.tr
Polatlı İlçe Müdürlüğü 0312 623 12 69 0312 623 12 69 polatli@tarim.gov.tr
Pursaklar İlçe Müdürlüğü 0312 527 56 01 0312 527 56 01 pursaklar@tarim.gov.tr
Sincan İlçe Müdürlüğü 0312 270 23 57 0312 270 19 31 sincan@tarim.gov.tr
Yenimahalle İlçe Müdürlüğü 0312 324 55 34 0312 324 55 32 yenimahalle@tarim.gov.tr
Ankara İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Gayret Mahallesi Şehit Cem Ersever Cad. No: 14 Yenimahalle/ANKARA Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Telefon : 0312 344 59 50 Faks : 0312 315 60 07 E-Posta : ankara@tarim.gov.tr KEP : ankara@gthb.hs01.kep.tr
''