Personel Listesi

Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
MURAT POLAT 2002 Çev.Sağ.Tek. Numune Kabul
ŞENOL GÜLEÇ 2002 Çev.Sağ.Tek. Numune Kabul
CİHAN ÖZGÜR SAMANCI 2007 Vet.Sağ.Tek Arşiv
ERSİN KIZILASLAN 2007 İşçi Arşiv
İLHAN SARI 2007 Teknisyen Arşiv
ÖZGE TALAN 2201 Mühendis Yurt içi Gıda Kontrol
TUĞBA ÜVER 2201 Mühendis Yurt içi Gıda Kontrol
PINAR ŞENGÜL 2201 Mühendis Yurt içi Gıda Kontrol
YILDIZ BULUT 2201 Mühendis Yurt içi Gıda Kontrol
BEHİYE UĞURLUOĞLU 2202 Veteriner Hekim İthalat-İhracat
FATMA ÇAKMAK 2202 Mühendis İthalat-İhracat
SEMA ÇATALTEPE 2202 Mühendis İthalat-İhracat
YASEMİN ÖZ 2202 Mühendis İthalat-İhracat
SAADET ELMAS 2203 Mühendis İthalat-İhracat
CANAN ALAŞLAR 2203 Mühendis Yurt içi Gıda Kontrol
NAGİHAN KARABAY 2203 Mühendis Yurt içi Gıda Kontrol
ALPAY ALTUNTAŞ 2204 Mühendis İthalat-İhracat
AYŞEGÜL D. YILDIRIM 2204 Mühendis İthalat-İhracat
NİLGÜN T. KAYAALP 2204 Mühendis İthalat-İhracat
SEVİM YÖRÜK 2204 Mühendis İthalat-İhracat
FADİME ŞİMŞEK 2206 İşçi Yazı İşleri-Evrak
BURCU ŞİRİN 2206 İşçi Yazı İşleri-Evrak
MEHMET KAHVECİ 2206 İşçi Yazı İşleri-Evrak
GÖKHAN PAMUK 2206 İşçi Yazı İşleri-Evrak
İHSAN OKAY 2206 V.H.K.İ. Yazı İşleri Evrak
AYTEN BÜYÜKGÜZEL 2206 İşçi Yazı İşleri-Evrak
ERKAN ÜSTÜNDAĞ 2208 Mühendis Yurt içi Gıda Kontrol
AYŞE AKDEMİR KARATAŞ 2210 Veteriner Hekim Yurt içi Gıda Kontrol
CAHİDE GÖMLEKÇİ 2209 Mühendis Yurt içi Gıda Kontrol
MİNE BİLGİN KOÇ 2209 Mühendis Yurt içi Gıda Kontrol
AYSUN ÇEKMECELİOĞLU 2209 Mühendis Yurt içi Gıda Kontrol
SERKAN KARATAŞ 2211 Mühendis Yurt içi Gıda Kontrol
MURAT ASLAN 2211 Mühendis Yurt içi Gıda Kontrol
MUSTAFA YURTTAŞ 2211 Mühendis Yurt içi Gıda Kontrol
SUZAN TÜRKER 2212 Mühendis İthalat-İhracat
FİLİZ YILDIRIM 2212 Mühendis İthalat-İhracat
HİLAL ÖZMEN 2212 Mühendis İthalat-İhracat
SERKAN DEMİRKOL 2212 Mühendis İthalat-İhracat
CEMİLE ŞEN 2213 Mühendis İthalat-İhracat
KADİR BIYIKLI 2213 Mühendis İthalat-İhracat
ÖZNUR YAVUZ 2213 Mühendis İthalat-İhracat
HATİCE ARIK 2214 Mühendis Gıda Üretim İzin ve Kontrol
İPEK TUĞBA TÜRKMEN 2214 Mühendis Gıda Üretim İzin ve Kontrol
ESAT AKPINAR 2215 Mühendis Yurt içi Gıda Kontrol
HÜSEYİN KODAL 2215 Mühendis Yurt içi Gıda Kontrol
ABDULKERİM YARDIMCI 2210 Veteriner Hekim 174 Alo Gıda
BAHADIR ERAT 2215 Mühendis Yurt içi Gıda Kontrol
Ayşe KARATAŞ 2210 Mühendis Yurt içi Gıda Kontro
Selver Çağda MERAL 2210 Mühendis Yurt içi Gıda Kontro
MESUT KIRDAĞ 2307 Veteriner Hekim Yurt içi Gıda Kontrol
ADEM ERKOÇ 2312 Mühendis Yurt içi Gıda Kontrol
BİROL ATEŞ 2308 Veteriner Hekim Yurt içi Gıda Kontrol
TUNA GENÇOĞLU 2312 Veteriner Hekim Yurt içi Gıda Kontro
AYTÜL TOMBUL 2305 Mühendis Yurt içi Gıda Kontrol
BEGÜM ÖMERBEYOĞLU 2305 Mühendis Yurt içi Gıda Kontrol
AYŞENUR UYSAL 2305 Mühendis Yurt içi Gıda Kontrol
GÜLAY YAYLACIOĞLU 2307 Mühendis Yurt içi Gıda Kontrol
SEYHAN ALTINOK 2308 Mühendis Yurt içi Gıda Kontrol
İZZET ÇAĞATAY KANDİL 2208 Mühendis Yurt İçi Gıda Kontrol
TEZCAN GENCER 2308 Veteriner Hekim Yurt içi Gıda Kontrol
BURCU SOYLU 2312 Mühendis 174 Alo Gıda
MEHMET ÖĞÜTÇÜ 2308 Veteriner Hekim 174 Alo Gıda
MURAT DURNALI 2312 Mühendis 174 Alo Gıda
DERYA AKTÜRK 2313 Mühendis Yem Birimi
ÖZLEM ÖZKAN ÇALIŞKAN 2313 Mühendis Yem Birimi
GÜNGÖR AKTAŞ 2313 Mühendis Yem Birimi

İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
MUHAMMED KIVRAK 1085 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
MEHMET ÇELİK 1005 Sayman Ambar Ve Taş. Kon. Bir. Şefi
MUSTAFA ARINAN 1029 İşçi Ambar Ve Taş. Kon. Bir. Şefi
ÇETİN İZCİ 1029 İşçi Ambar Ve Taş. Kon. Bir. Şefi
HÜLYA ERDİNÇ 1029 İşçi Ambar Ve Taş. Kon. Bir. Şefi
GÜRKAN ORUÇ 1029 İşçi Ambar Ve Taş. Kon. Bir. Şefi
ARİFE KOYUNCU 1006 Sayman Döner Sermaye Saymanlığı
HACER YALMAN 1024 İşçi Döner Sermaye Veznesi
GÜLTEN ÖZBEK 1024 İşçi Döner Sermaye Veznesi
RAHİME ACAR 1012 İşçi Personel Birimi
ÜLFET ERBAŞ 1012 İşçi Personel Birimi
UĞUR SAVAŞ 1012 Memur Personel Birimi
RIFAT KOÇAK 1014 Kaloriferci İşçi Muhasebe
SEDAT AVCI 1014 İşçi İşçi Muhasebe
KAMİL SARIKAYA 1015 İşçi Satın Alma
ERSİN ÇİFTÇİ 1015 Bilgisayar İşletmeni Satın Alma
MESUT CANKURTARAN 1015 İşçi Satın Alma
SAİT TEKCAN 1016 İşçi Memur Muhasebe
YILMAZ KARADAĞ 1016 Araştırmacı Memur Muhasebe
OSMAN CANSEVER 1016 Memur Memur Muhasebe
MUSTAFA GÜVEN 1017 Sivil Savunma Uzmanı Sivil Savunma
MUSTAFA TAŞKIN 1017 Şef Sivil Savunma
EMRAH DERELLİ 1017 Tekniker Sivil Savunma
MEHMET YILDIRIM 1017 Tekniker Sivil Savunma
AZİZ ATALAY 1017 Teknisyen Sivil Savunma
MEHMET OCAK 1017 Teknisyen Sivil Savunma
İSMAİL KAYA 1017 Sağlık Memuru Sivil Savunma
EMRAH TURMUŞ 1017 Memur Sivil Savunma
OSMAN DANIŞMAZ 1017 Hizmetli Sivil Savunma
NİHAT TUNÇ 1017 İşçi Sivil Savunma
İSMAİL İPEK 1017 İşçi Sivil Savunma
HAMİT ÖZTÜRKALAN 1017 İşçi Sivil Savunma
ŞUAYİP AKGEYİK 1017 İşçi Sivil Savunma
HAKAN ŞAHİN 1263 İşçi Toplantı Salonu
ATİLLA AYTOP 1017 İşçi Sivil Savunma
RAMAZAN EFECİOĞLU 1017 Memur Sivil Savunma
KASIM TAŞDEMİR 1018 İşçi Araç Sevk Amiri
NAZIR ERASLAN 1020 İşçi Çay Ocağı
AHMET CEYLAN 1020 Hizmetli Çay Ocağı
ARİF MASAT 1020 Hizmetli Çay Ocağı
MERYEM GÜLSOY 2004 İşçi İdare Amirliği
YILMAZ ÖNCÜ 1025 İşçi Dön. Ser. Muhtemet
EROL YILMAZ 1025 İşçi Dön. Ser. Muhtemet
ÇETİN AKDENİZ 1025 İşçi Dön. Ser. Muhtemet
MUSTAFA BARLAS 1026 Doktor İl Müdürlüğü Tabipliği
FİRDES GÜLHAN 1024 Memur Dön. Ser. Muhtemet
YELİZ ÖZEL 1027 Hemşire İl Müdürlüğü Tabipliği
MUSTAFA DEMİRKIRAN 1034 İşçi Mürecaat
NİLAY UĞURLU 1066 Teknisyen Genel Evrak
NERGİZ TORUN 1066 Bilgisayar İşletmeni Genel Evrak
HACI BAYRAM SARIYÜCE 1033 Mühendis Tek Adımda Hizmet Masası
ŞENAY GÜNEŞ 1035 İşçi Hizmet Masası
VİLDAN ÖZKAN 1036 İşçi Hizmet Masası
SAFİYE ARDIÇ 1037 İşçi Hizmet Masası
MEHTAP İSMAİLOĞLU 1031 İşçi Evrak Odası
AYKUT YENİ 1066 İşçi Evrak Odası
SAFİYE PAMUK 1031 İşçi Evrak Odası
SELÇUK KARABALIK 1034 İşçi Müracaat
HATİCE ÖZGENÇ 1039 İşçi Özel Büro
MURAT ÜNLÜ 1039 Hizmetlİ Özel Büro
HANDAN DEMİRTAŞ 1039 Teknisyen Özel Büro
NECLA YORULMAZ 1039 İşçi Özel Büro
MAHMUT TANER 1040 Memur Hukuk Büro
ABDULLAH KÖKYAY 1040 İşçi Hukuk Büro
BİRGÜL ALKAN 1040 İşçi Hukuk Büro
MUSA KAYA 1040 İşçi Hukuk Büro
HAKAN CEBELİ 1040 Teknisyen Hukuk Büro
HÜLYA AYDINER 1040 USTA Hukuk bürosu
ENNUR KAHRAMAN 1042 Avukat Hukuk
ELA ÇELTİKÇİ TOSUN 1286 Avukat Hukuk
GÜL NİHAL ÇINAR 1042 Avukat Hukuk
MEHMET KÜÇÜK 1285 Avukat Hukuk
MEHMET DUMAN 1042 Avukat Hukuk
BAŞAK BOLAT ARICA 1060 Avukat Hukuk
NURCAN YILMAZ SEVİM 1044 Avukat Hukuk
MEHMET ŞAHİN 1050 Tekniker Elektrikhane
ABDÜLAZİZ YILMAZ 1050 Tekniker Elektrikhane
ABDÜLKADİR EKER 1050 Teknisyen Elektrikhane
ESALET SERBES 1050 İşçi Elektrikhane
MUSTAFA BURAK TOMRUK 1050 Memur Elektrikhane
MUSTAFA TOMRUK 1050 Teknisyen Elektrikhane
REYHAN KÖSE 1000 İşçi Sekreter
SADULLAH SABBAĞ 1056 İşçi Yemekhane
NAZIM SAVAŞ 1056 İşçi Yemekhane
İSMET ARINAN 1056 İşçi Yemekhane
M.SELİM GÜLTEKİN 1056 İşçi Yemekhane
DURSUN ÇELİKSOY 1056 İşçi Yemekhane
ŞEREF GÖKER 1056 İşçi Yemekhane
FİKRET KARAKOÇ 1056 İşçi Yemekhane
İBRAHİM ÇAMUR 1056 İşçi Yemekhane
ERDOĞAN KÜÇÜK 1056 İşçi Yemekhane
YAŞAR KAPLAN 1056 İşçi Yemekhane
İHSAN DÖNMEZ 1056 İşçi Yemekhane
AŞKIN VURAL 1056 İşçi Yemekhane
BURHAN PAMUK 1056 Hizmetli Yemekhane
ALAADTİN YÜCEL 1056 Araştırmacı Yemekhane
İSMAİL AKBULUT 1056 İşçi Yemekhane
METİN KOÇYİĞİT 1013 Tekniker Personel Şefi
DÖNDÜ DEMİR 1075 Tekniker Personel Şefliği
SEFA BURAN 1266 Bilgisayar İşletmeni EBYS Sorumlusu
ADNAN OKURSOY 1068 İşçi Araç Sevk
MEMNUNE AYTEKİN 1070 Teknisyen Personel İzin Evrak
ŞENDOĞAN KAYA 1070 İşçi Personel İzin Evrak
YEŞİM SÜZEN 1070 İşçi Personel İzin Evrak
AYŞE ŞENER 1071 Tekniker Personel Arşiv
HÜSEYİN ÇAM 1071 İşçi Personel Arşiv
DURAN ŞAHİNLİ 1071 İşçi Personel Arşiv
HÜLYA ÖNCÜ 1072 Tekniker İşçi Servisi
ÜLKÜ ERÇORUMLU 1072 İşçi İşçi Servisi
FİLİZ TOPLU 1072 İşçi İşçi Servisi
ENGİN ASLANER 1085 Teknisyen Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
MÜŞİR ŞİMŞEK 1053 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
İBRAHİM ÇAYDAŞ 1053 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
TECELLA YAMAN 1053 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
MENDERES DENİZ 1053 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
BÜLENT ULUIŞIK 1053 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
ENGİN KAYA 1085 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
MÜRSEL DUMAN 1053 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
ZÜBEYİR İLCİHAN 1053 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
MEHMET DAMAR 1053 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
ADEM KARADOĞAN 1085 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
CELAL ŞEN 1053 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
ERDAL SAĞLAMLI 1085 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
MUSTAFA YALÇIN 1085 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
METİN ERSÖZ 1053 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
ÖMER ERBAŞ 1085 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
EMRE SOMUNCUOĞLU 1085 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
BAHRİ AKDEMİR 1085 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
FARUK YONCA 1053 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
ŞEREF KARACA 1053 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
NASIR GÜLERYÜZ 1053 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
ORHAN YAVUZ KUZAL 1053 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
DOĞAN EKEN 1053 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
SELAMİ ELBAS 1053 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
İSMAİL TAŞ 1053 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
ARİF APAYDIN 1085 işçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
ÇOŞKUN ŞAHİN 1053 4/C SÖZLEŞMELİ Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
BENAN KANDEMİR 1053 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
HAMİYET GÜLER 0 Memur Santral
SERAP ÜNLÜER 0 İşçi Santral
ŞEMSETTİN TORUN 0 İşçi Santral
HALDUN GÖKALP 2001 İşçi İşçi Sendika Odası
OSMAN MURAT YALIM 2003 Mühendis Bilgi İşlem
ÇETİN ÖZER 2004 İşçi İdare Amiri Çevre Bir. Sor.
MESUT UZEL 2004 İşçi İdare Amiri Çevre Bir. Sor.
ERDOĞAN ÇAKIROĞLU 2004 İşçi İdare Amiri Çevre Bir. Sor.
CAHİT ACAR 2004 İşçi İdare Amiri Çevre Bir. Sor.
LEVENT ERSÖZ 2004 İşçi İdare Amiri Çevre Bir. Sor.
ÜNSAL KINACI 2004 İşçi İdare Amiri Çevre Bir. Sor.
LEVENT GENÇ 2004 Teknisyen İdare Amiri Çevre Bir. Sor.
YILMAZ ORHAN 1020 İşçi İdare Amiri Çevre Bir. Sor.
ÖMER SÜZER 2004 İşçi İdare Amiri Çevre Bir. Sor.
ALİ YANMAZ 2004 İşçi İdare Amiri Çevre Bir. Sor.
BEKİR ALTINTAŞ 2005 Mühendis Bilgi İşlem Birimi
YUĞNİS DAĞLI 2004 İşçi Su Tesisat İşleri
YILMAZ TUNA 2004 İşçi İdare Amiri Çevre Bir. Sor.
RECEP AKAN 2009 Tekniker İnşaat Birimi
ALİ GÜNDÜZ 2112 İşçi Fotokopi
FATMA YILMAZ 2112 İşçi Fotokopi
GÖKSEL TUZCU 2009 İşçi İnşaat Birimi
ZEKERİYA ÖZTÜRK 2004 İşçi İdare Amiri Çevre Bir. Sor.
ZUHURİ ÖZDEMİR 2004 İşçi İdare Amiri Çevre Bir. Sor.
MURAT GÜNYÜZLÜ 2004 İşçi İdare Amiri Çevre Bir. Sor.
DENİZ YANGIN 2004 İşçi İdare Amiri Çevre Bir. Sor.
MERYEM GÜLSOY 2004 İşçi İdare Amiri Çevre Bir. Sor.
KEMAL KEKÜK 2004 İşçi İdare Amiri Çevre Bir. Sor.
MEHMET MESUT ALBAYRAM 2004 İşçi İdare Amiri Çevre Bir. Sor.
TAMER YAZTÜRK 2113 Tekniker Bilgi İşlem Birimi
ARMAĞAN BEKTAŞ DENKLİ 2113 İşçi Bilgi İşlem Birimi
KEMAL ARSLAN 2005 Mühendis Bilgi İşlem Birimi
BEKİR DEMİRKUŞ 2005 İşçi Bilgi İşlem
BEKİR DEMİRKUŞ 2005 İşçi Bilgi İşlem Birimi
SEFER BOZTEPE 1085 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
İBRAHİM ÇAYDAŞ 1085 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
MEHMET DAMAR 1085 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
BAYRAM ÖZÇELİK 1085 İşçi Mak. İk. Atelye Şef. Birimi
YUSUF YAZAN 1053 Anbar Memuru Veri Hazırlama ve Kontrol
EMİN KARAGÖZ 1056 Şef Şef
HASAN HÜSEYİN YASANUL 1055 Memur Kgs Sistemi
SÜLEYMAN ÖNCÜCÜK 3825 Teknisyen Genel Arşiv Birimi
METE İMAN 3825 Araştırmacı Genel Arşiv Birimi

Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
SEDA ERDAL 2301 Mühendis Mera Kanunu Uygulama Mera Hesap İşleri
ZAFER ÇELİK 2301 Mühendis Mera Kanunu Uygulama Mera Hesap İşleri
ERKAN BAKAN 2301 Mühendis Mera Kanunu Uygulama Mera Hesap İşleri
YASİN YILMAZ 2302 Mühendis Mera Kanunu Uygulama Mera Hesap İşleri
OKAN DEMİRCİ 2302 Mühendis Mera Kanunu Uygulama Mera Hesap İşleri
SEDEF ÇİMENOĞLU 2301 Mühendis Mera Kanunu Uygulama Mera Hesap İşleri
ÜLKÜ GÜMÜŞTEPE 2302 Tekniker Mera Kanunu Uygulama Mera Hesap İşleri
EMRULLAH YURDAKURBAN 2301 Tekniker Mera Kanunu Uygulama Mera Hesap İşleri
GÜLSEREN ORUÇ 2401 İşçi Evrak Kayıt Ve Yazışmalar
EMİNE ÖZKAN 2401 İşçi Evrak Kayıt Ve Yazışmalar
AYŞEGÜL UZEL 2401 İşçi Evrak Kayıt Ve Yazışmalar
FATİH UÇ 2401 İşçi İşçi -Evrak
HAKAN ÖNER 2401 İşçi İşçi -Evrak
NURDAN ÖZTÜRK 2402 Mühendis Bitkisel Üretim Havzaları ve Mekanizasyon
SUAT ÖZKAYA 2408 Mühendis Bitkisel Üretim Havzaları ve Mekanizasyon
YÜKSEL KILIÇ 2403 Mühendis Teknik İşler Yabancı Ot - İthalat İhracat - Tohumculuk
DAVUT CAN GÜVENIŞIK 2412 Mühendis Teknik İşler Yabancı Ot - İthalat İhracat - Tohumculuk
BAHADIR GÜR 2413 Mühendis Teknik İşler Yabancı Ot - İthalat İhracat - Tohumculuk
IŞIL ŞANKUR 2404 Mühendis İthalat-İhracat -Süne Müc. Sürvey-Sebze Hast. Ve Zar
HÜSEYİN TOKMAK 2404 Mühendis İthalat-İhracat -Süne Müc. Sürvey-Sebze Hast. Ve Zar
SEVDİYE BÜYÜKKİRAZ 2405 Mühendis Meyve ve Bağ Erken Uyarı-Entegre- Reçete, Genel Zar, Kimyasallar
MERYEM AKFINDIK 2405 Tekniker Meyve ve Bağ Erken Uyarı-Entegre- Reçete, Genel Zar, Kimyasallar
CANAN TEKEŞ 2407 Peyzaj Mimarı Meyve ve Bağ Erken Uyarı-Entegre- Reçete, Genel Zar, Kimyasallar
AYŞE ÇETİN 2405 Mühendis Meyve ve Bağ Erken Uyarı-Entegre- Reçete, Genel Zar, Kimyasallar
AYŞE ESER 2406 Mühendis Süs Bitkileri Toh. İthalat İhracat Ön İzin
SEVİM BAHAR 2406 Mühendis Süs Bitkileri Toh. İthalat İhracat Ön İzin
RASİM AKTAŞ 2406 Mühendis Süs Bitkileri Toh. İthalat İhracat Ön İzin
SELAHATTİN KOÇ 2407 Tekniker Personel İşleri
GÖKHAN BALCI 2407 İşçi Personel İşleri
AYŞE ÖZYUMRUK 2407 İşçi Personel İşleri
GÖKHAN ARAZ 2406 Mühendis Süne Mücadelesi, Kışlak Sayımı, Numune Alımı
MEHMET ŞAHİN 2413 Tekniker Süne Mücadelesi, Kışlak Sayımı, Numune Alımı
MAHMUT BAYKAL 2408 Tekniker Süne Mücadelesi, Kışlak Sayımı, Numune Alımı
YENER BİLGİSEL 2409 Mühendis Labaratuvar Organik Tarım
EBRU ÇELİK 2409 Mühendis Labaratuvar Organik Tarım
A.MUTTALİP İN 2411 Mühendis Mera Kanunu Uygulama
NAFİZ YILMAZ 2411 Mühendis Mera Kanunu Uygulama
TURGUT SÜME 2412 Mühendis ÇKS Sistem Sorumlular
ORAL KAPLAN 2414 Mühendis ÇKS Sistem Sorumlular
EMEL KİTAPÇI 2409 Tekniker Labaratuvar Organik Tarım
EROL SARAÇOĞULLARI 2402 Mühendis Bitkisel Üretim Havzaları ve Mekanizasyon
ESRA PİRAL 2402 Mühendis İthalat- İhracat
ALİ KAPİZ 2403 Mühendis B.K.Ü. Bayilik Toptancılık Tohumculuk
MEDAR MAKİNECİ 2409 Mühendis B.K.Ü. Bayilik Toptancılık Tohumculuk
HALİL İBRAHİM ÜNSAL 2404 Mühendis B.K.Ü. Bayilik Toptancılık Tohumculuk
AHMET METİN 2403 Tekniker B.K.Ü. Bayilik Toptancılık Tohumculuk
FUNDA ERŞAN 2413 Mühendis B.K.Ü Bayilik Toptancılık Tohumculuk
NECDET BALKU 2413 Mühendis B.K.Ü. Bayilik Toptancılık Tohumculuk
RÜYAM ÜNVER 2414 Mühendis Gübre Denetimi
DİLFİRAZ KUZU 2414 Tekniker Gübre Denetimi
YEŞİM PAKER 2414 Mühendis Gübre Denetimi
TÜRKAN YURDAKURBAN 2414 Tekniker Gübre Denetimi
AYSEL GÖKÇE 2410 Mühendis Tohumculuk
CANER KAYAASLAN 2410 Mühendis Tohumculuk
İBRAHİM YAĞAN 2412 Mühendis ÇKS Sistem Sorumluları
PINAR USTA 2404 Mühendis İthalat- İhracat-Süne Müc. Sürvey-Sebze Hast. ve Zar
CENGİZ BAKIRTAŞ 2412 TEKNİKER ÇKS Sistem Sorumluları

Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
SELMA DEMİRBAŞ 3800 İşçi Sekreterlik-Evrak Sevk
TALAT GÖZET 3803 Veteriner Hekim Eğitim Koordinasyon
İHSAN BAŞERLİ 3803 Veteriner Sağlık Teknikeri Eğitim Koordinasyon
BARIŞ KOÇYİĞİT 3803 Veteriner Hekim Eğitim Koordinasyon
DERYA YETİŞİK 3802 Veteriner Hekim Türkvet
VELİ HAKİ BOYRAZ 3802 Veteriner Hekim Türkvet
SERKAN DİNDAROĞLU 3802 Mühendis Türkvet
ONUR ÇAVUŞMİRZA 3802 Veteriner Hekim Türkvet
NURAY KURUBAŞ 3805 Veteriner Hekim E-Islah Soy Kütüğü Ön Soy Kütüğü
NURAY BEŞALTI 3805 Veteriner Hekim E-Islah Soy Kütüğü Ön Soy Kütüğü
NİHAL ÇANITEZ 3805 Mühendis E-Islah soy Kütüğü Ön Soy Kütüğü
ALİ GEDİKOĞLU 3805 Veteriner Hekim E-Islah Soy Kütüğü Ön Soy Kütüğü
HARUN ALHAN 3808 Veteriner Hekim Destekleme
ARZU İNAL 3808 Mühendis Destekleme
SÜLEYMAN FAKIOĞLU 3808 Tekniker Destekleme
TURABİ GÜNEY 3809 Tekniker Arıcılık
MUZAFFER ERDOĞAN 3831 İşçi İşçiler
ŞİNASİ GÜRBÜZ 3814 İşçi İşçiler
DİLBER DOĞAN 3800 İşçi Santral
İSMAİL ETLEÇ 3822 Veteriner Hekim Gümrük
SİBEL MERMER 3826 İşçi Evrak Kayıt
SÜHEYLA ÖZDEMİR 3826 İşçi Evrak Kayıt
MUSTAFA GÖÇTÜ 3826 Veteriner Hekim İhbarı Mecburi Hastalıklar
GÖZDE ERDEM ULUSOY 3820 Veteriner Hekim İhbarı Mecburi Hastalıklar
ENGİN ÖZMEN 3826 Veteriner Hekim İhbarı Mecburi Hastalıklar
CANAN KOÇAK 3831 İşçi Sekreterlik-Evrak Sevk
ŞAKİR DALKILIÇ 3832 Veteriner Hekim Petshop
HASAN ENVER BILGIR 3832 Veteriner Hekim Petshop
YUSUF AVCI 3832 Veteriner Hekim Pet Shop
H.YUSUF FİDAN 3837 Veteriner Hekim Atçılık-Mezbaha
FATİH BELLİSİZ 3837 Veteriner Hekim Atçılık-Mezbaha
EKREM AY 3837 Veteriner Hekim Atçılık-Mezbaha
ATİLA ÇETİN 3837 Veteriner Hekim Atçılık-Mezbaha
SERAP BÖK 3838 Veteriner Hekim Gümrük
SONER AĞARDAN 3822 Veteriner Hekim Gümrük
DİLŞAD ÖZGENÇ 3838 Veteriner Hekim Gümrük
M. FEYZULLAH AKYÜZ 3838 Veteriner Hekim Gümrük
YALÇIN HASGÜL 3839 Teknisyen Mutemet - Aşı Temini
FATMA CANDAN ASKAROĞLU 3845 Veteriner Hekim Kanatlı Hayvanlar
MESUT KARABULUT 3845 Veteriner Hekim Kanatlı Hayvanlar

Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
AYŞE TATMA 3810 Mühendis Su ürünleri
GÜLTEN ÇİÇEK 3810 Mühendis Su Ürünleri
MERVE ÖNAY 3810 Mühendis Su ürünleri
MURAT UYSAL 3810 Mühendis Su Ürünleri
FATİH DEMİRHAN 3808 Mühendis Veteriner Hekim
FUAT SAMİ BARLAK 3842 Mühendis Su Ürünleri
FERHAN TÜZÜNER 3842 Tekniker Su Ürünleri
DUYGU TETİK 3842 Mühendis Su Ürünleri
FATMA ŞULE KOÇ DOĞAN 3842 Mühendis Su Ürünleri
BİRSEN YURT 3846 Tekniker Su Ürünleri
FETHİ AHMET BAYKAN 3846 Mühendis Veteriner Hekim
KEMAL SANVER 3842 İşçi İşçi

Tarımsal Alt Yapı Ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürlüğü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
ALİ SAĞLAMOĞLU 3816 Mühendis Arazi Değerlendirme Birimi
HAYATİ BONCUKÇU 3812 Teknisyen Arazi Değerlendirme Birimi
KUDRET GÜRSAN 3850 İşçi Personel Ve İdari Hizmetler Birimi
SEZAİ ÖZÇELİK 3850 İşçi Personel Ve İdari Hizmetler Birimi
ERASLAN ŞENGÜL 3850 İşçi Personel Ve İdari Hizmetler Birimi
RAMAZAN DEMİR 3852 Mühendis Arazi Değerlendirme Birimi
KADRİYE YÜCEER AHMETOĞLU 3853 Mühendis Arazi Değerlendirme Birimi
HAYDAR ÖZTRÜK 3852 Mühendis Arazi Değerlendirme Birimi
TUĞBA ÖNDAĞ 3813 Şehir Plancısı Arazi Değerlendirme Birimi
BANU ELİBOL 3853 Şehir Plancısı Arazi Değerlendirme Birimi
TUĞBA ÇAKILCI ÖNDAĞ 3813 Şehir Planlayıcısı Arazi Değerlendirme Birimi
CEREN KARAYALÇIN 3813 Peyzaj Mimarı Arazi Değerlendirme Birimi
SELİN BÜYÜKEKE 3813 Mühendis Arazi Değerlendirme Birimi
EMİNE ÇÖTELİ 3854 Mühendis Arazi Değerlendirme Birimi
ŞULE DURAK 3854 Mühendis Arazi Değerlendirme Birimi
ALİ CENGİZ 3855 Mühendis Laboratuvar Birimi
NECDET ŞEN 3855 Mühendis Labaratuvar Birimi
BİRGÜL AÇAR 3855 Mühendis Labaratuvar Birimi
KÜBRA YÜKSEL 3859 Sosyolog Arazi Değerlendirme Birimi
HÜSEYİN YILMAZ 3856 Mühendis Arazi Değerlendirme Birimi
VEDAT AKÇA 3856 Mühendis Arazi Değerlendirme Birimi
MUSTAFA GÖKHAN BALTACI 5856 Mühendis Arazi Topulaştırma Birimi
NECATİ BOŞNAK 3856 Mühendis Arazi Değerlendirme Birimi
ABDULLAH DEVECİ 3857 Mühendis Arazi Topulaştırma Birimi
EBRU ALTIN 3857 Mühendis Arazi Topulaştırma Birimi
ENGİN AKARSU 3857 Mühendis Arazi Topulaştırma Birimi
KAĞAN AYDIN 3857 Mühendis Arazi Topulaştırma Birimi
BÜLENT YOLCU 3858 Mühendis Arazi Topulaştırma Birimi
ADİL YILDIRIM 3858 Tekniker Arazi Topulaştırma Birimi
ATİLLA TEK 3858 Tekniker Arazi Topulaştırma Birimi
ALİ GÜL 3859 Mühendis Tarımsal Sulama Birimi
CANAN SEZGİN 3859 Mühendis Tarımsal Sulama Birimi
ŞERİFE ŞİMŞEK 3859 Mühendis Tarımsal Sulama
GONCA ALDEMİR UYSAL 3859 Mühendis Tarımsal Sulama Birimi
SEVİM BİLGİN 3859 Mühendis Tarımsal Sulama Birimi
MUSATTİN ÖZDEN 3860 Mühendis Arazi Değerlendirme Birimi
MELİKE SAYIN KAYA 3860 Mühendis Arazi Değerlendirme Birimi
YÜCEL AKÇAY 3860 Tekniker Arazi Değerlendirme Birimi
CEREN KARAYALÇIN 3860 Şehir Plancısı Arazi Değerlendirme Birimi
OSMAN ÖZCAN 3860 Mühendis Arazi Değerlendirme Birimi
YUNUS GÖÇER 3861 İşçi Personel Ve İdari Hizmetler Birimi
SERPİL SAĞLAMOĞLU 3861 İşçi Personel Ve İdari Hizmetler Birimi
HAYATİ BONCUKÇU 3812 Tekniker Arazi Değerlendirme Birimi

Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
NACİYE GÜLŞAH POLAT 2109 Sosyolog Eğitim ve Yayım Birimi
BAYRAM UYSAL 2102 Mühendis Tarımsal Veriler Tabanlı Sistemler Birimi ( Maliyet )
ASLI GÜNÖZ 2102 Mühendis Tarımsal Veriler Tabanlı Sistemler Birimi ( Maliyet )
AHMET DURULMUŞ 2111 Tekniker Doğal Afetler,Tarsim ve Staj İşleri-Bimer
İLHAN KAMACI 2111 Tekniker Doğal Afetler,Tarsim ve Staj İşleri-Bimer
HEDİYE SUNGUR 2111 Tekniker Doğal Afetler,Tarsim ve Staj İşleri-Bimer
ASLI ŞAHİN 2111 Mühendis Doğal Afetler,Tarsim ve Staj İşleri-Bimer
UMUT KARAKUŞ 2105 Mühendis Bütçe-Brifing ve Koordinasyon Birimi
M.MENTEŞE ASLAN 2105 Mühendis Bütçe-Brifing ve Koordinasyon Birimi
DUYGU GÜNAKIN 2105 Tekniker Bütçe-Brifing ve Koordinasyon Birimi
BORA KAYNAK 2105 Şef Bütçe-Brifing ve Koordinasyon Birimi
AYŞE YÜKSEK 2106 Tekniker Eğitim ve Yayım-I
FİLİZ ÜNVER 2106 Veteriner Hekim Eğitim ve Yayım-I
VELİ YILDIZ 2106 Tekniker Eğitim ve Yayım-I
TUNCAY ÖZMEN 2106 Mühendis Eğitim ve Yayım-I
ÜLKER ARAS 2107 İşçi Personel İşleri - Evrak Yönetimi
HALDUN GÖKALP 2107 İşçi Personel İşleri - Evrak Yönetimi
MEHMET İNANÇ 2107 İşçi Personel İşleri - Evrak Yönetimi
ERCAN AYAR 2108 İşçi Basın-Yayın ve Enformasyon
HASAN BOSTAN 2108 İşçi Basın-Yayın ve Enformasyon
MEHMET KAHVECİOĞLU 2108 İşçi Basın-Yayın ve Enformasyon
YELİZ CANÖZ PEKİNCE 2108 Teknisyen Basın-Yayın ve Enformasyon
AYCAN ÖZER 2109 Teknisyen Eğitim ve Yayım Birimi
AZİZE TEZCAN KOSTAK 2109 Tekniker Eğitim ve Yayım Birimi
EMİNE KUYUCU 2109 Ev Ekonomisti Eğitim ve Yayım Birimi
ŞİRİNGÜL AKSU 2103 Mühendis Proje Yönetim ve Organizasyon ve Eğitim Yayım Birimi
ALİ GÜL 2103 Mühendis Proje Yönetim ve Organizasyon ve Eğitim Yayım Birim
BURAK İBRAHİM ÖZ 2103 Memur Proje Yönetim ve Organizasyon ve Eğitim Yayım Birim
ŞENER ŞEKER 2104 Mühendis Tarımsal Veri Tabanlı Sistemler Birimi (Üretim)
SERPİL AKTAŞ 2104 Mühendis Tarımsal Veri Tabanlı Sistemler Birimi (Üretim)
HACI TEKGÜL 2110 Mühendis Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetleri
M.GÜLHAN ERKAN 2104 Araştırman Tarımsal Veri Tabanlı Sistemler Birimi (Üretim)
KEZBAN AKTAŞ 2104 Sosyolog İVA
ÖZKAN YILMAZ 2110 Tekniker Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetleri
MEHMET KUZDERE 2110 Mühendis Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetleri
MAHİDE YELKENLİ 2115 İşçi Evrak Kayıt

Arazi Edindirme Şube Müdürlüğü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
MURAT SAMUR 3828 İşçi Personel Ve İdari Hizmetler Birimi
NERGİZ AZAPÇI 3830 Mühendis Miras İşlemleri Birimi
SEMA KÜSMÜŞ 3828 Mühendis Miras İşlemleri
HATİCE ÇETİN 3830 Mühendis Miras İşlemleri Birimi
BURCU YILMAZ 3833 Mühendis Miras İşlemleri
GÜVEN ULUSOY 3830 Mühendis Miras İşlemleri Birimi
KAĞAN AYDIN 3828 Mühendis Arazi Dağıtım
HAKKI ÖNDER 3830 İşçi Miras İşlemleri Birimi
HASAN ÖZDEN 3833 Mühendis Dağıtım Ve Kiralama Birimi
TAŞKIN TAMER KAYABAŞI 3833 Mühendis Arazi Değerlendirme Birimi
İSMAİL BÜYÜKÇELEBİ 3833 Teknisyen Arazi Değerlendirme Birimi
MELİHAT ÖLMEZ 3828 İşçi Personel Ve İdari Hizmetler Birimi

Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
ARZU TOPKARA 1057 Mühendis Makine Ekipman ve Bireysel Sulama
MEHMET İSHAK ERDEM 1057 Mühendis Makine Ekipman ve Bireysel Sulama
YAŞAR ÇOBAN 1058 Mühendis Ekonomik Yatırımlar
AHMET TURAN ALTUNSU 1057 Mühendis Makine, Ekipman ve Bireysel Sulama
MURAT DEMİRCİ 1058 Mühendis Ekonomik Yatırımlar
AKIN ÖZCAN 1057 Mühendis Bireysel Sulama
BİROL ÖZ 1058 Mühendis Ekonomik Yatırımlar
FATMA ÖRNEK 2314 Hizmetli Evrak İşleri
MELİKE CAN TALAY 1058 Tekniker Ekonomik Yatırımlar
AHU KAYALARLI ACARTÜRK 1287 Veteriner Hekim İç Kontrol
VAROL CENGİZ 2303 Tekniker Kooperatifçilik
MELTEM ÇETİN 2101 Mühendis Genç Çiftçi Desteklemesi
SALİH ÖZEN 2114 Tekniker Genç Çiftçi Desteklemesi
MEHMET ÇİÇEK 2303 Mühendis Kooperatifçilik
NECMETTİN PEHLİVAN 2303 Tekniker Kooperatifçilik
YASEMİN ÇOBAN 1057 Tekniker İç Kontrol
HAKAN KARDEŞ 2310 Mühendis Kooperatifçilik
CEMİLE KIZILOĞLU 2110 Mühendis Genç Çiftçi Desteklemesi
HAYATİ İBİŞ 2110 Mühendis Kooperatifçilik
GÜLAY TONGUÇ 1057 Ev Ekonomisti İç Kontrol
MEMET GÜL 2310 Veteriner Hekim Kooperatifçilik
BİNNAZ KILIÇ 2314 Tekniker Yazı İşleri ve El Sanatları
TEFTE ARAS 2314 İşçi evrak İşleri
F. SELDA GÜRBÜZ 2314 İşçi Evrak İşeleri
ABDÜLBAKİ ASLAN 2314 İşçi Kat Görevlisi
YUSUF ÇOBAN 2314 İşçi Kat Görevlisi
BELGİN BÜYÜKBAŞ 2316 Mühendis Kooperatifçilik
MUAMMER ÖZBEK 2310 Tekniker Kooperatifçilik
''