2017 YILI ANKARA İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK
MÜDÜRLÜĞÜ
STAJYER KABUL LİSTESİ |
SIRA
NO | STAJYER
ÖĞRENCİNİN
ADI-SOYADI | EĞİTİM
GÖRDÜĞÜ
ÜNİVERSİTE-BRANŞI |
1 | Sıla
Dilara YILDIZ | Zeynep-Salih
ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri |
2 | Gizem GÖÇER | Adnan
Menderes Ün. Çine Mes.Yük.Okulu
Gıda Teknolojisi |
3 | Aşkın Nur DERİNÖZ | Kırıkkale
Üniversitesi
Veteriner Fakültesi |
4 | İbrahim ÖZGAN | Ankara
Üni. Ziraat Fakültesi
Bitki Koruma |
5 | Bilal ONUK | Ankara
Üni. Ziraat Fakültesi
Bitki Koruma |
6 | Seda GÜVEN | Osmangazi Üni. Ziraat fak.
Tarimsal Biyoteknoloji |
7 | Saime
Buse GÜVEN | Ömer
Halisdemir Üni.Ayhan Şahenk Tarım
Bil. Ve Tek. Fak. Tarımsal Genetik Müh. |
8 | Münevver KARAASLAN | Ankara
Üni. Ziraat Fakültesi
Bitki Koruma |
9 | Hanife ÖZTİMUR | Pamukkale
Ün. Uygulamalı Bil. Yük.Okulu
Organik Tarım İşletmeciliği |
10 | Ezgi Emine ŞENEL | Zeynep-Salih
ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri |
11 | Esmanur KARATAŞOĞLU | Erciyes
Üni. Mühendislik Fakültesi
Gıda Mühendisliği |
12 | Yahya AKYOL | Kırıkkale
Üniversitesi Kırıkkale MYO.
Organik Tarım |
13 | Gamze YURTOĞLU | Amasya
Üni. Suluova MYO.
Gıda Kalite Kont. Ve Analizi |
14 | Melisa BÜYÜKTANIR | Kırıkkale
Üni.Delice MYO.
Laborant ve Veteriner Sağlık |
15 | Şerife Nur AYDOĞDU | Amasya
Üni. Suluova MYO.
Gıda İşleme-Gıda Teknolojisi |
16 | Yusuf Yılmaz ŞİMŞEK | Uludağ
Üni. Ziraat Fakültesi
Bahçe Bitkileri |
17 | Melek ÇELİK | Uludağ
Üni. Gemlik Asım Kocabıyık MYO
Gıda İşleme/Gıda Teknolojisi |
18 | Melahat ÇELİK | Abant
İzzet Baysal Ün.Yeniçağa Yaşar Çelik MYO- Gıda İşleme/Gıda Kalite Kontrol |
19 | Dilan AYAŞAR | Giresun
Ün. Şebinkarahisar Uyg. Bil.Yük.O
Gıda Teknolojisi |
20 | Baniye DEMİR | Selçuk
Ün.Karapınar Aydoğanlar MYO
Gıda İşleme/ Gıda Kal.Kont. Ve Analizi |
21 | Azize AÇIKGÖZ | Zeynep-Salih
ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri |
22 | Hatun SÖKÜK | Anadolu
Üni AÖF.
Laborant ve Veteriner Sağlık |
23 | İsa ÜSTÜNBAŞ | Adnan
Menderes Ün. Ziraat Fakültesi
Bahçe Bitkileri |
24 | Özlem BAYRAK | Gaziosmanpaşa
Üni.Ziraat fak
Tarım Ekonomisi |
25 | Şeyma TAYLAN | Necmettin
Erbakan Ün.Müh ve Mim. Fak.
Gıda Mühendisliği |
26 | Züleyha ZORLU | Ankara
Üni. Ziraat Fakültesi
Toprak Bilimi ve Bitki Besleme |
27 | Sinan ÖCAL | Erciyes
Üni. Seyrani Ziraat Fakültesi
Biyosistem Mühendisliği |
28 | Amine GÖLBAŞI | Ankara
Üni. Ziraat Fakültesi
Bitki Koruma |
29 | Sertap AY | Zeynep-Salih
ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri |
30 | Aslı EMİNOĞLU | Ankara
Üni.Ziraat Fakültesi
Tarımsal Yapılar ve Sulama |
31 | Melike Nur YAZICI | Ankara
Üni.Ziraat Fakültesi
Tarımsal Yapılar ve Sulama |
32 | Ayşe DOĞANÜLKER | Ankara
Üni.Ziraat Fakültesi
Tarımsal Yapılar ve Sulama |
33 | Bünyamin YILDIZ | Ankara
Üni.Ziraat Fakültesi
Bitki Koruma |
34 | Sezer Aydın BÜLBÜL | Gümüşhane
Üni. Mühendislik Fak.
Gıda Mühendisliği |
35 | Dilek KURTOĞLU | Zeynep-Salih
ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri |
36 | Kadriye Sena DEMİREL | Hacettepe
Üni. Mühendislik Fakültesi
Gıda Mühendisliği |
37 | Özcan GÖZÜDOK | Ankara
Üni.Ziraat Fakültesi
Tarım Ekonomisi |
38 | Umut ALDEMİR | Ankara
Üni.Ziraat Fakültesi
Tarım Ekonomisi |
39 | Ümit ALGAN | Ankara
Üni.Ziraat Fakültesi
Tarımsal Yapılar ve Sulama |
40 | Kübra KAPLAN | Adnan
Menderes Ün. Sultanhisar MYO.
Tıbbi ve Aromatik Bitkiler |
41 | Özge GÜNÇAVDI | Zeynep-Salih
ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri |
42 | Sema Nur GEDİK | Zeynep-Salih
ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri |
43 | Vildan ORHAN | Zeynep-Salih
ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri |
44 | Aysel GÖKMEN | Zeynep-Salih
ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri |
45 | Doğa Gizem DOĞAN | Zeynep-Salih
ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri |
46 | Esila Ece ÜNAL | Mehmet
Akif Ersoy Üniversitesi
Veterinerlik Fakültesi |
47 | Büşra ATASEVER | Afyon
Kocatepe Üni. Afyon MYO.
Gıda Teknolojisi |
48 | Mustafa DAMAR | Kırıkkale
Üni. Kırıkkale MYO.
Organik Tarım |
49 | Sema AKTOPRAK | Gazi
Üni.Polatlı MYO.
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları |
50 | Ceren
YILMAZŞİMŞEK | Altındağ
Yıldırım Beyazıt Mes. ve Tek Lise
Yiyecek İçecek Hizmetleri |
51 | Beyza ŞENEL | Zeynep-Salih
ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri |
52 | Ayşegül BİÇEN | Alaca
Avni Çelik MYO
Gıda Teknolojisi |
53 | Metehan BAL | Kırıkkale
Üni. Kırıkkale MYO.
Organik Tarım |
54 | Mehmet Ali SERBES | Ulus
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Elektrik-Elektronik |
55 | Nur Hilal BÖLÜKBAŞ | Kırıkkale
Üni. Kırıkkale MYO.
Organik Tarım |
56 | Kübra HARMANKAYA | Çanakkale
18 Mart Üni. Mühendislik Fak.
Geomatik Mühendisliği |
57 | Edanur ASLAN | Zeynep-Salih
ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri |
58 | Hacı İbrahim
CİVANPINAR | Kırıkkale
Üni. Kırıkkale MYO.
Organik Tarım |
59 | Dilara OYMAKAŞ | Fatma-Hacı
Hüseyin AKGÜL Mes.ve Tek.Lis
Yiyecek İçeçek Hizmetleri/Mutfak |
60 | Sinem YILMAZ | Fatma-Hacı
Hüseyin AKGÜL Mes.ve Tek.Lis
Yiyecek İçeçek Hizmetleri/Mutfak |
61 | Gökhan YAŞAR | Muğla
Sıtkı Koçman Ün.Fethiye MYO
Organik Tarım |
62 | Rüya KANTEKİN | Ondokuz
Mayıs Ün.Ziraat Fak.
Tarım Ekonomisi |
63 | Merve KURTOĞLU | Aksaray
Üni. Mühendislik Fak.
Gıda Mühendisliği |
64 | Elif Gözde COŞKUN | Afyon
Kocatepe Üni. Bolvadin MYO.
Gıda Teknolojisi |
65 | Aleyna ÖZAY | Ankara
Üni. Kalecik MYO
Peyzaj ve Süs Bitkileri |
66 | Esra DOĞANSES | Ankara
Üni. Ziraat Fak.
Tarım Ekonomisi |
67 | Esra ÇELİK | Selçuk
Ün. Çumra MYO
Tıbbı ve Aromatik Bitkiler |
68 | Keziban YILMAZ | Ahi
Evran Üni. Kaman MYO.
Gıda İşleme/Gıda Teknolojisi |
69 | Erdinç Rıza ÇELEN | Türk
Telekom Osman Kulaksız And.Lisesi
Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği |
70 | Zeynep KARACA | Ankara
Üni. Ziraat Fak.
Tarım Ekonomisi |
71 | Alper BAYRAK | Bartın
Üni. Bartın MYO
Peyzaj ve Süs Bitkileri |
72 | Kerziban GÜÇLÜER | Ankara
Üni.Ziraat fak.
Tarım Ekonomisi |
73 | Gizem ÇUBUKÇU | Kırıkkale
Üni.
Veteriner Fak. |
74 | Zeynep NARTER | Ankara
Üni. Ziraat Fak.
Tarım Ekonomisi |
75 | Tuğçe ÇALIŞKAN | Ankara
Üni. Kalecik MYO
Peyzaj ve Süs Bitkileri |
76 | İremnur ÇALIŞKANER | Selçuk
Üni.Sarayönü MYO.
Gıda Teknolojisi |
77 | Tuğba İLANBEY | Ankara
Üni. Kalecik MYO
Bahçe Tarımı |
78 | Merve DOĞAN | Ankara
Üni.Kalecik MYO.
Bahçe Tarımı |
79 | Gülşah GÜNEŞ | Selçuk
Üni. Çumra MYO.
Tıbbi ve Aromatik Bitkiler |
80 | Çağla
BABAÖZÜ | Selçuk
Üni.
Veteriner Fak. |
81 | Zehranur ÇERİ | Kırıkkale
Üni. Delice MYO
Laborant ve Veteriner Sağlık |
82 | Rabia Nur KARAKUŞ | Zeynep-Salih
ALP Mes.Tek.Anodolu Lisesi
Gıda Teknolojileri |
83 | Sercan AYDINALP | Bozok
Üni. Teknik Bilimler Yüksekokulu
Makine ve Metal Teknolojileri |
84 | Fatma Ceyda AYTEKİN | Selçuk
Üni. Sarayönü MYO.
Gıda Teknolojisi |
85 | Furkan ARSLAN | Trakya
Üni.Mühendislik Fak.
Gıda Mühendisliği |
86 | Kürşat BOZDOĞAN | Türk
Telekom Osman Kulaksız And.Lisesi
Tarım Teknolojileri |
87 | Feride Celile BEKKAYA | Ankara
Üni. Ziraat Fak.
Su Ürünleri Mühendisliği |
88 | Hatice SARIÇAM | Çanakkale
18 Mart Üni. Ziraat Fak.
Zootekni |
89 | Fatma YERCEL | Ankara
Üni. Kalecik MYO.
Peyzaj ve Süs Bitkileri |
90 | Hasan Hüseyin
AKKAŞOĞLU | Ankara
Üni. Ziraat Fak.
Tarım Ekonomisi |
91 | Merve Nur DEMİRBİLEK | Nevşehir
Hacı Bektaş Veli Ün.Mim.Müh.F
Gıda Mühendisliği |
92 | Hazal GENÇ | Ahi
Evran Üni. Teknik Bilimler MYO.
Organik Tarım |
93 | Gamze GÖRGÜ | Hacettepe
Üni. Mühendislik Fakültesi
Gıda Mühendisliği |
94 | Berkay Eren KAYA | Ondokuz
Mayıs Ün. Bafra MYO
Bitki Koruma |
95 | Ferhat AÇIKGÖZ | Gaziosmanpaşa
Üni.Ziraat Fak
Tarım Ekonomisi |
96 | Eda ÖZDEMİR | Ondokuz
Mayıs Ün. Bafra MYO
Bitki Koruma |
97 | Melihşah BELEN | Ankara
Üni. Ziraat Fak.
Su Ürünleri Mühendisliği |
98 | Muhammed Talha TURAN | Düzce
Üni. Akçakoca MYO.
Gıda Teknolojisi |
99 | Şeydanur Emel ERDOĞAN | Necmettin
Erbakan Ün. Seydişehir MYO.
Tıbbi ve Aromatik Bitkiler |
100 | Aşır DEMİRLEK | Ahievran
Üni. Ziraat Fakültesi
Tarımsal Biyoteknoloji |
101 | Pınar ÜNAL | Ankara
Üni. Ziraat Fak.
Su Ürünleri Mühendisliği |
102 | Merve IŞIK | Kastamonu
Üni. İhsangazi MYO
Laborant ve Veteriner Sağlık |
103 | Aleyna DOĞAN | Bülent
Ecevit Ün. Çaycuma MYO.
Gıda Teknolojisi |
104 | Gizem AYDAR | Selçuk
Üni. Sarayönü MYO.
Gıda Teknolojisi |
105 | Serap ÜNSAL | Bülent
Ecevit Ün. Çaycuma MYO.
Gıda Teknolojisi |
106 | ELİF Tufan | Bozok
Üni. Bogazlıyan MYO.
Gıda Teknoloji |
107 | Zehra DAĞ | Selçuk
Üni. Sarayönü MYO.
Gıda Teknolojisi |
108 | Tuğçe KOÇYİĞİT | Selçuk
Üni. Çumra MYO.
Gıda Teknolojisi |
109 | Kübra KOÇ | Selçuk
Üni. Karapınar Aydoğanlar MYO.
Gıda Teknolojisi |
110 | Osman ERTEKİN | Anadolu
Üni.İktisadi ve İdari Bilimler Fak.
Maliye |
111 | Umut Can ŞANLI | Kocaeli
Üni. Arslanbey MYO.
Tarla Ürün. Muhafaza Depolama Teknolo. |
112 | Sümeyra Gül GÜÇLÜ | Balıkesir
Üni. Mim. Mühendislik Fak.
Gıda Mühendisliği |
113 | Tuğçe ALIRIZ | Ankara
Üni. Ziraat Fak.
Bitki Koruma |
114 | Büşra GÜNDOĞAN | Selçuk
Üni. Sarayönü MYO.
Gıda Teknolojisi |
115 | Nilay HEPALTUN | Nevşehir
Hacı Bektaş Veli Ün.Avanos MYO
Organik Tarım |
116 | Oğuz SÖĞÜNMEZ | Ankara
Üni. Ziraat Fak.
Tarım Makinaları |
117 | Burak TÜRK | Gümüşhane
Üni. Şiran MYO.
Gıda Kalite Kontrolü |
118 | Melis KILIÇ | Ankara
Üni. Ziraat Fak.
Peyzaj Mimarlığı |
119 | Ecem KARADUMAN | Ömer
Halisdemir Üni. Mühendislik Fak.
Gıda Müh. |
120 | Miray YILDIRIM | Eskişehir
Anadolu Üni. AÖF.
Laborant ve Veteriner Sağlık |
121 | Orhan ÜMİT | Ankara
Üni. Ziraat Fak.
Zootekni |
122 | Nur Revşan YAVUZ | Selçuk
Üni. Sarayönü MYO.
Gıda Teknolojisi
|